Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz .LnB #269482 üzenetére

    A budaörsi nekem nagyon messze van, nyáron voltam, de akkor nem igazán voltak téli mezek. Ami hozzánk közel van Decathlon, az meg kicsi, nem fogok odamenni hogy semmiből ne legyen méret. Ezért rendeltem inkább. Hozzáteszem, nyáron amikor a nyári pólót meg gatyát vettem, azt is felpróbáltam, az se volt kényelmes, de naciból már nincs nagyobb se, és az is szűk, ahogy a mostani.

    Az aláöltözet jó méret, de hasban szűk. De azon dolgozom, hogy eltűnjön. Lehet, hogy ebből lenne értelme eggyel nagyobbat rendelnem.

    A "kicsi" fogalmát nehéz meghatározni, mert a Decathlon kalkulátorában beállítottam az adatokat, direkt hogy "nagy has" (pedig akkora azért nincs), és még így is vagy 190 centi és 120 kg felett kezdi ajánlani a 2XL-t.

    Azért kérdeztem ezt, így: Az a gondom, hogy nem tudom megállapítani, hogy mennyire kell ezeknek passzentosnak lenniük, illetve hogy esetleg mosás után, vagy használat közben nyúlik-e még egy kicsit, vagy olyan, mint amikor először felveszem.

    Lehet, hogy tök normál, hogy passzentos, és ha bemelegszem 20p alatt, akkor nyúlik. Vagy az első mosás után nyúlik. Vagy az izzadtságtól nyúlik. Mert ha bármelyik igaz, és most ezt visszaküldöm, mindenből rendelek 2XL-t, akkor azok meg lógni fognak rajtam. Szóval nincs összehasonlítási alapom.

    #269481 velizare: köszi, én 185/95-100 vagyok, bár a te súlyod a célom középtávon. Hasban szűkek amúgy egyedül. Az aláöltözet eléggé, de az is csak hasban.

Új hozzászólás Aktív témák