Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #268259 üzenetére

    Ha városban rálépnek a világos cipőmre, az engem is zavar, ez az egyik oka, hogy megbántan a szürke ON cipőmet, túl kényes, jobban szeretek városban is túracipőben gondtalanul átgázolni mindenen :D . Ragacsos kéz városban szintén zavar. De terepen, montizás közben hogy miért akkora gond a felverődő sár, hogy képesek megállni és kikerülni minden tócsát, miközben én várok rájuk, azt nem értem. Haverok pl. szeptember elejétől mantrázzák, hogy mostmár sár lesz idén, nem is mennek többet terepre. Ha egy hosszabbat terepezünk, utána a bringát is le kell mosni, a ruha is mindenképp megy a mosógépbe, akkor meg nem értem miért probléma a sár, amíg a bringa tekerhető. Én csak tavasszal utálom a sarat, amikor egész télen ázik a talaj és koratavaszra már teljesen tekerhetetlenné válik. Sőt! Nyáron amikor sokáig nem esik az eső, jobban zavar a por, ami vastagon beül a becsúszóra a szimeringek köré :( . De mivel a sárfóbiások vannak a többségben, már elkönyveltem, hogy tutira én ülök fordítva a lovon :DDD. Csak hát nekem fura, hogy a természetben miért undorodik néhány ember annyira a kosztól, pár éve volt egy olyan tervünk is, hogy hegyi menedékházról menedékházra bikepackingozunk egyet, éjjel ott alszunk, majd másnap tovább tekerünk. De haverok rögtön kezdték, hogy de a betétes nadrág s a higiénia, s a hegyen a vadonban nincs se zuhany, se légkondi (remélem ezt rossz viccnek szánták :W )... még szép, hogy a tervünkből a rinyálásuk miatt nem lett semmi :( . Ez a csaj egy legenda, példát vehetnének róla ;]

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák