Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Dark Archon #264686 üzenetére

    Engem ez a veszély nem fenyeget, mivel még csak 1400 km-nél járok :D Jövőre sem hiszem, hogy 3-4e km-nél többet mennék, és ott van még a másik lánc is 0.3-as nyúlással, meg még 2 bontatlan, szóval pár évig van elég láncom... szerintem előbb fogok bringát váltani, minthogy kifogynék belőlük. Ezért is mertem kísérletezni ezzel az extrém tisztítással is.

    Kíváncsi leszek, mennyit bír egy kenéssel. Ha 200-300-at elmegy, akkor már elégedett leszek, de a fő előny nálam is a tisztaság, és az, hogy nem kell szarakodnom vele, csak törlés és csöpi.

    Ma amúgy volt egy tök jó élményem. Mentem a "köreimet" (egyenesek :D), és pont egyszerre ért velem egy országútis a betorkolló útba, mondom beállok mögé, bár nálam picit lassabban ment. Aztán 100m után begyújtotta a rakétákat, és elkezdett elnyúlni. Odaléptem én is, de nem tudtam felvenni azt a tempót. Nem nyúlt el nagyon, én 32-33-at mentem, ő olyan 3-4-el többet. De tökre feldobott, mert ő is hobbistának tűnt, de aki régóta tolja, és annyira durván nem volt gyorsabb, szóval nem vagyok reménytelen :)

Új hozzászólás Aktív témák