Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz .LnB #258220 üzenetére

    Nem volt meglepődés, hiszen a többség (pontosabban a hangosak) véleménye számít egy közösségben, és az a "normális", vagyis elfogadott. Néha fontosabb a ki mondja, mint a mit mond, az internet pedig csak felerősíti ezt. Függetlenül attól, hogy mi a téma, vagy kinek van "igaza" (= a hangosak mellé beálló többségnek).
    Idegesítő 'szkalapnak gondolnak, és amúgy mit tagadjam, sokszor az is vagyok, de ha nem én vagyok az aktuális lábtörlő, akkor lesz más az. Vannak, akik feladják magukat a beilleszkedésért, vannak, akiknek jó a természete és könnyen elfogadják őket, és vannak az idegesítő emberek, akiket lehet feszkó levezetésnek használni. Ha egy népszerű valakit tette volna fel a kérdést, amit én, egész más vita folyna, esetleg érvek mentén. Nálam ez csak egy lábtörlés - belém. És egy oktatás, hogy magamnak köszönhetem.
    Ez igaz, de - és ezt nem valami csakazértis hülyeség miatt mondom - ez vagyok én, ez leszek én, és bár az egyik "hangos" kolléga szerint megsértődök, lófaszt. Csomót tanulok tőletek, többetek véleményét kifejezetten kedvelem, értékelem aki normálisan áll hozzám, a rugdalózókat meg nem veszem komolyan. Ha népszerű akarnék lenni, tudnám ki alá kell adni a lovat, de semmi kedvem szerepet játszani egy internetes közösségben azért, hogy virtuálisan népszerű avatar legyek. Ez olyan, mint a virtuális pénzen vett virtuális otthon egy netes játékban.

Új hozzászólás Aktív témák