Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz Ringman #257703 üzenetére

    Szerintem erre a széttartó lábúj formára nincs gyári spd.
    kép

    Dell 5580 - i7 -akku 5ó _ https://hardverapro.hu/apro/dell_latitude_5580_15_6_fhd_i7_8gb_ddr4_512gb_ssd/friss.html

  • válasz Ringman #257703 üzenetére

    Riot MTB+ Wide meg volt 40-esben, visszaküldtem. Szinte alig tudtam belebújni, nagyon szorított oldalról, felülről, mindenhonnan. Lehet, inkább 41-es kellett volna, de ezek is Hollandiában vannak -> 7 rongy a visszaküldés.

    A double wide királyul hangzik amúgy, csak az nem, hogy az a rendelés végleges, egyéni igényű rendelésnek számít, nem lehet visszaküldeni. Egy ilyen lábbal, mint az enyém, akkor inkább lottózom.

    Gaerne Trail Wide-ot is vettem, szintén baromi szűk. Azt legalább itthon vissza tudtam vinni.

    A mostani NW Origin Plus 2 is úgy született meg, hogy felpróbáltam 41-est itthon egy boltban, kicsit nagy volt. Megrendeltem bike24-ről a 40-est. Nem volt jó, ment vissza. Akkor rendeltem egy 40,5-est és egy 41-est. Végül a 40,5-est tartottam meg, mert elfér a lábam, de a stoplit teljesen hátra állítva is érzem, hogy picit jó volna hátrébb tenni.

    S ez csak az idei kör cipőkből, tavaly is eljátszottam hasonlót, csak akkor feladtam.

    Köszi, majd érdekel az MX 201 is, bár gondolom ajánlották volna a supportosok. De alakra bíztató. Ha ez a kör sem jön be, valami túracipőszerű cipő kell. Shimanónak vannak ilyesmik, csak azok nem annyira merev talpúak, gondolom. Mert a NW ilyesmi vonala a Corsairrel, Spider 3 Plus-szal szintén meg volt :)

    Spider 3 volt, amit itthon meg is vettem személyesen, majd mégis visszavittem, mert jó lett volna, de a nyelve tört. A bolt rendes volt, bár nem adták vissza a pénzt, levásárolhattam az 50 ezret.

    Mindent összevetve, ha külön a lábamra gyártatok egy cipőt, már biztos jobban jártam volna anyagilag.

    Hasaggymeg: hát kösz, de azért nem :)

    andrisbandi: akkor se adom fel :) Marad az Origin Plus 2 Wide, ha úgy van. Igazából, ha 140 km-t tudok benne tekerni különösebb probléma nélkül, nem lehet rossz. De azért a kislábujjam a végére nem örült annyira.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7

Új hozzászólás Aktív témák