Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ringman #256333 üzenetére

    Az elején mentem az emelkedős részen is, csak mivel akkor kezdtem az egészet, az egekbe nyomta a pulzusom, és nagyon hamar kidöglöttem. Utána álltam rá a sík részre, mert sokkal jobban tudom szabályozni, hogy mit hozok ki. Most már nem lenne akkora gond az emelkedős rész se, csak ugye amikor látod a javulást adott szakaszon, akkor nem szívesen váltasz egy másikra, hogy megint szarok legyenek az idők. Augusztusig most már nyomom itt, nyaralás után pedig átállok a teljes körre. Szerintem az 5%-os emelkedő most nekem egy ideig biztosan elég lesz gyakorolgatni.

    #256332 fulton: na ja. A csend a menetszél miatt úgysem adott, de ez a tegnapi már az a szélerősség volt, amikor a szembeszélben túl kellett tolnom a haladáshoz, viszont hátszélben meg nem hozott annyit, így ott is túl kellett tolnom a sebesség-kompenzálás miatt, így összességében rosszabbul jöttem ki, mintha szélcsend lett volna. A kisebb szél vagy ha szakaszos, az nem gond, mert egyik körben van, másikban nincs, hol így tol, hol úgy, de ez az állandó nem esett jól, mert sehol se tudtam pihenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák