Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #242413 üzenetére

    BCAA jó cucc, malto nekem is bevált, a protein szeletnek viszont szerintem inkább sport után van értelme. Én sem szoktam amúgy túlgondolni, legyen nálam valamilyen szénhidrát, amit időnként még bőven eléhezés előtt be tudok nyomni, ez amolyan üzemanyag, + viszek vizet. Az evés nálam úgy vált be, hogy egyszerre mindíg csak egy keveset és a következő adaggal nem várom meg az eléhezést, de túl korán sem nyomom be, mert akkor leterhelem a gyomromat és megy fel a pulzus. Ezt hamar ki lehet tapasztalni. Tavaly én is sokszor elszomjaztam, vagy muszáj volt kitérőt tegyek forrásvízért, idén valamivel jobb lesz, mert mini ivótartályos hátizsákban tudok vinni hosszabb körökre +1 liter vizet. Megfigyeltem amúgy, hogy a haveri körben is nagyon durván gyakori az elszomjazás, egyszerűen nem figyelnek oda az ivásra, nincs türelmük, elfelejtik, majd végül így szokják meg és úgy érzik nincs is szükségük rá, pedig lenne... Ja, ha már energia, kb. egy éve a házi készítésű zabkekszre kaptam rá, ez annyira bevált nekem, hogy szinte soha nem veszek már energiaszeletet, a zabkekszel olcsóbban kijövök és azt teszek bele amit akarok. Pl. benne van a só és a méz is, amit a diy izotóniás italokba is szoktak keverni.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák