Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tüzi

    veterán

    válasz Zola007 #24222 üzenetére

    Had kérdezzem meg, hogy amikor láttad azt a pár dolgot, akkor Te, mint Zola007, tettél valamit? Valami érdemlegeset? Nem a "gyalogoltam tovább"ra gondolok.

    Én pedig úgy gondolom, hogy aki a társadalmi szabályokból kiírja magát (legfőképp életellenes bűncselekménnyel), arra a személyre a társadalmi törvények, kedvezmények, jogok sem vonatkoznak onnantól.

    Épp ezért (vagy azért ami a szemem előtt történik), én kirívóan közösség-ellenes cselekedetkor (az utóbbi pár év média által felkapott gyilkosságok elkövetőire gondolok főként) simán kiosztanám a halálbüntetést.
    De ugyanígy a közvagyon ellopását/megdézsmálását is életfogytig munkatáborral jutalmaznám (ezekre érvényes lenne a visszamenőleges hatály is)

    Ha pedig rend lenne, (márpedig az lenne), akkor Tomcat is foglalkozhatna a kerékpár-tolvajokkal, börtönből is elég lenne fele/harmada ennyi, a nyugdíjas néni pedig alhatna éjjel Borsodban, nem pedig azon kellene izgulnia, hogy "Vajon ma éjjel, vagy holnap vágják a fejembe a baltát?!"

    Amúgy egyetértek, semmire nem vezet ez a pofázás, maradjunk a bicajoknál... már amíg el nem lopják (:

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • anorche1

    őstag

    válasz Zola007 #24222 üzenetére

    "Ennek ellenére azt gondolom, hogy egy-egy ilyen megmozdulás semmire nem vezet, csak további gyűlöletkeltésre."

    Azt többre vezet ha nem teszünk/tesznek ellene semmit? Dögöljön meg a szerencsétlen néni is, akihez ez a rohadék hozzá költözött?

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák