Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #237426 üzenetére

    Trifoxba már én sem, igéretesnek tűnt, de valszeg nem az igazi. Ezzel kicsit az összes hasonló kisebb-olcsóbb márkától elment a kedvem, de ha lenne a Winspace-nek vagy Yoeleonak mtb váza, azt vakon is meg merném venni. Azért azok már drágábbak, megfelelnek egy halom szabványnak, UCI Approved, TUV Certified, sokan használják őket régóta és versenysportban is jelen vannak profi csapattal.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • fulton

    addikt

    válasz MPowerPH #237426 üzenetére

    Én sem.
    ----
    nem semmi ötletek merültek fel :D
    ----
    kipróbáltam a stravát előfizetve (2 hónapig ingyenes). Kiváncsi voltam a helyezéseimre , meg arra kik tekernek mostanság a közelemben. Nem sokan vagyunk de tényleg, lányokból meg döbbenet: 7 - egész 2021 és 2022 ben öszesen. De kicsit kintebb ahol azért akik nagyobb köröket is mennek meg kell hogy forduljanak, egy sem.
    Olyan szegmenseket néztem amin kizárt hogy ne menjen át azok akik kerékpároznak a közelben.
    Néztem a helyezéseimet is, nem is rossz..az egyik leginkább járt szegmensben 188 helyezetből 17ik vagyok :)
    Ez a heatmap tök jó, szépen látható merre jártam, jobb mint más oldalaké. Az útvonalszerkesztőtől nem vagyok elájulva, oké mutatja a boltokat is, de ezt megcsinálom a merretekerjek + Garmin Connect + google maps párossal is pöpecül.

    Ez a strava arra jó hogy ránéz kik tekernek a közeledben...másra nem igazán. Mert egyébként ugye csak az alltime első 10 helyezet látszik a szakasz helyezéseken, azok meg régiek...
    Mindenben ott a garmin connect. Kevesebben használják, és inkább priváton tolják.

    [ Szerkesztve ]

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #237426 üzenetére

    Ahogy senki akinek van (vagy nincs, de rászánja úgy is és nem fizet rezsit) pénze márkásra. Az ilyenek (egyelőre) a kényszer haszonélvezői, ugyanakkor amint elnyerik a vásárlók (tesztelők, szaklapok stb.) bizalmát, és kell rendesen gariztatni, megfelelni bizonyos biztonsági követelményeknek, reklámra költeni, kiskereskedelmi hálózatot építeni stb. árban is muszáj lesz felzárkózniuk, mert nincs új a nap alatt. Lásd korábban Kelly's, Rockrider, Cube, stb.... Addig meg még néhány törni fog a felhasználó alatt, néhány másik felhasználó meg esetleg belefárad gariztatásába :F ...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák