Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #237138 üzenetére

    Mekem az olyan mint a Magura [link] sufnitungos másolata. :D ...de hát én és a szépérzék, te vagy a fotó mester. :)
    Ez is tetszik. [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • MPowerPH

    félisten

    válasz jjeahh #237138 üzenetére

    Dehogy... Itt pont csapattam, de akkora sar volt vegig, hogy a szenvedos folfele utan a lefele gyotrelem volt. Piszok lassan csorogtam lefele majdnem mindenhol. Ezen a koron a megszokott atlagom 16km/h folott van, most lett 12.

    A Mecsek ezen oldala ossze van jarva, fel meteres nyomvajuk, mellette terepjaro nyom. Sokszor az ut mellett az erdoben mentem, mar ahol lehetett. Gyotrelmes. :U Megint en voltam a lama, mert ha koran reggel elindulok, akkor meg minden fagyott. Csak utalok sotetben elindulni.

    Ha valaki tud olyan kort, ami eso utan is jarhato marad itt Pecs kornyeken, es az erdeszek/vadaszok/favagok is elkerulik, akkor azt szivesen veszem. Gondolom a Jakab-hegy fele felejtos, inkabb a Mánfai-kőlyuk fele kellene elindulni, de arra meg iszonyat sok a kidolt fa.

    A lampa problemat a sisakon ugy nez ki megoldottam(elmeletben) egy fejlampaval. Az akksitartot levagom hatulrol, forrasztok neki egy hosszabb vezeteket, az mehet be a hatso taskaba. A pantot osszevarrom, a lampat elol pedig siman tudom rogziteni a sisak szellozonel, kicsit ramelegitek a muanyag lapjara, hogy ne a fejemhez, hanem a sisak formajahoz idomuljon. Es kb. ennyi. Modifikaciok nelkul mar kiprobaltam, csak a fene sem akarja cipelni az akksikat.
    A Sofirn lampat megrendeltem egyebkent, dobtam be melle egy futasra alkalmas fejlampat is, mert az nincs, es ez olcsobb volt, mint a Decas. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák