Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #235893 üzenetére

    Tény, hogy egy amit érzel és más a valóság, ugyanakkor inkább a mátrixon kívül mint belül, vagyis érezzem jól magam 2-3 órát a nyeregben és örüljek mennyire faxa legény vagyok, majd a feltöltés után keseregjek kemény 10 percet otthon azon, hogy egyetlen öcsívmönt sincs és közben lenyúlták egy KOM-omat is, mint fordítva, vagyis 10 perc virtuális örömért szenvedjek 2 órát a fülemen lélegezve. :U ...vagy nem? :F

    #235897Fall-N...gyakran a legegyszerűbb alkatrészeknél is kiderül, hogy el lehet rontani őket. Visszakanyarodva a tárcsához, szerintem ott sem biztos mindegy a felületi kezelése, az acél edzettsége, a kivágások mintája, mennyisége és elhelyezkedése...Majdnem szegény Judy "csupán" 30-as becsúszóját hibáztattam a hevesebb első fékezéseknél tapasztalt berezgésért amikor végül tárcsát cseréltem és láss csodát, megszűnt. Ez volt, ez lett, ráadásul az ár sem indokolja azt a különbséget. :F (XT8100 Shimi gyantás betétekkel)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák