Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimpláncsak

    tag

    válasz Dark Archon #233771 üzenetére

    Én is elővettem már az [st500] nadrágot. Most 0fok körül úgy öltöztem fel, hogy az st500 nadrág st500 kabát
    a 6ezres van rysel alàöltöző, meg a 4ezres kalenji futófelső. Na ebben felfelé azért meg tudok izzadni, síkon még nem mentem vele, mert mostanában olyan fos idő szokott lenni vagy sötét van amikor van időm tekerni, hogy inkább a montival megyek többnyire aszfalton :DDD .

    Amúgy bevàllaltam az Aldi-s fotokromatikus napszemüveget, mert már csak 4.999ft volt. Egészen jó így estére. Nem lesz teljesen világos (nem tudom, hogy nagyobb márkák mire képesek), de lámpával tök jó, szóval megtartom. Egy baja van, hogy szembe jövő autók fényszórója azért be tud csillanni a lencsén,de nem olyan zavaró.

    Black fridayen meg vettem az itt ajánlott kellys testpàntot ,mert 2999ft volt. Jónak tűnik, remélem sokáig megmarad fényvisszaverőnek :) . Meg vettem 2 kicsi (4*40cm) és 2 nagy (2*50cm) pántot is, ugyanilyen anyagból. A 4db volt 1400ft. Szóval a láthatósággal nem lesz baj. Ez az egy bajom van a Decathlonos montis cuccokkal, hogy semmi fényvisszaverő rész nincs rajtuk. Oké, gondolom szerintük erdőben kéne használni, de valahogy el is kellene oda jutni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák