Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Csokicsibesz #233611 üzenetére

    Én nem akarok outit, az Fulton kolléga. De ő sem csak országúton akar közlekedni vele, ahogy egy montival sem csak erdőben, hegyekben lehet csapatni. Nem mindenki tud több bringát tartani, örülök, ha ezt az egyet tudom tárolni, ezzel az eggyel kell megoldanom a bringázást. Ha olyanom van, ezzel megyek melóba ( város, aszfalt ), meg ezzel megyek el "csak úgy" bringázni is, olyankor terep is lehet. Erdőben nyilván nem gond a letámasztás, akár elfektetve is, de városban a bolt előtt már nem ilyen egyszerű. Én már évek óta nem hordok magammal lakatot, úgysem hagyom ott sehol a bringát, viszont gyakran előfordult, hogy hazafelé beugrottam a pékségbe, és csak kitámasztottam a bejárat mellett, ott láttam is, meg két lépéssel ott tudtam volna lenni, ha valami gyanús történik. Nem nagyon opció, hogy nekitámasztom a kirakatnak, nem minden üzlet tulaja szereti. ( Nem tudom, mennyi idős vagy, régen az üzletek, kocsmák falán volt egy tábla "Kerékpárt a falhoz támasztani tilos!" felirattal, én ezt azóta is betartom :D . )

Új hozzászólás Aktív témák