Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz HollyBoni #22972 üzenetére

    én ilyen vagyok. eddig kb 5 keréken vagyok túl, de nem mondanám magam igazán spílernek. egyszerű volt eddig mind, mert szimmetrikus volt a két oldal, első keréknél outi kerék nyilván, hátsó keréknél flip-flop agy, 3 keresztes standard módszert követve. nem egy egetrengető dolog, én bikemag.hu-s cikket használva simán befűztem magamnak, bár az időtényező nem volt mindig túl jó. a centírozás más tészta. otthoni körülmények között, tehát mindenféle komolyabb centírpad nélkül tényleg nagyon nehéz tökéletesre megcsinálni a kereket. a nyolcast kiszedni nem egy nagy durranás, arra hamar rá lehet érezni, ellenben a tojás egy nehezebb móka, abba többször beletört a bicskám, a jelenlegi kerekeimnél is szenvedek velük. ehhez mondjuk annyi adalék, hogy a küllőhosszak sajnos nem lettek pont ideálisak, mert nem volt az a méret, így a játékterem sem 100%-os.

    szerintem nyugodtan vágj bele, csak ne azon a keréken kezdd el gyakorolni, amit épp használsz :)

    mod:

    ja igen, ha már volt olyan kedves Jorus, és megemlítette. az sem árt, hogyha 32 lyukas agyhoz nem 36 lyukú felnit veszel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák