Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz stickermajom #228851 üzenetére

    Most nagyon irigyellek, hogy ott bringáztál. A videókon nagyon tetszik, hogy vegyesen vannak a technikás köves, gyökeres, dh-sabb részek vegyítve köztük a kanyarokkal és ugrókkal tarkítva. Ahogy nézem a tapadás is elég jó tud lenni, ami a meredek részeken kell is. Hatalmas élmény lehetett!

    A visító fékű helyi vagányok :D :C tényleg így van sose lehet tudni, hogy ki az aki nagyon tud és csak szerény, és ki az aki a nagy duma ellenére lassú és semmit se vállal. Ezért szeretem igazán az összeszokott csapatot, akkor tudjuk a sorrendet hogyan menjünk, ha meg vagy valaki új akkor arra rámehet egy pár szakasz mire kialakul az igazi sorrend és még akkor is vannak egyéni tudásbeli eltérések. Van olyan srác, akivel rendszeresen váltottuk a sorrendet a pálya jellegétől függően, mert a dh-sabb részeken jóval erősebben megy tőlem, míg az ugrókkal tarkítottakon meg én vagyok a gyorsabb és aki többet vállal.

    Kisebb bringáról egy hosszabb rugóutas felé menni mindig egyre lágyabb és megbocsátóbb érzetet kelt. Jó gép az altitude, EWS-en is jól szokott szerepelni, talán inkább enduro versenygép, ami a sebességre van kihegyezve, mint ugrálós park gép. Az meg, hogy most természetes közegében kipróbáltál egy ilyen gépet és ha tetszett, biztosan elindít néhány gondolatot benned, ha rendszeres parkozásra adnád a fejed :)

Új hozzászólás Aktív témák