Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz Hasaggymeg #223974 üzenetére

    sógorom szokta kezelésbe venni, én nem értek hozzá :B valami biciklis trutyilemosót, meg bicikliláncra való olajat használ hozzá. tárolóban/lépcsőházban áll a bicikli, esőben nem szoktam használni. azt még nem tudom, hogy évente mennyit tekerek, kb 3 hónapja vettem, azóta ment bele 800 km, mondjuk fele munkába járás, fele "intenzív kirándulás" a dunakanyarban. a bicikli használt vétel volt, a sor nem 800 km-es (ötletem sincs, milyen régi :( ), csak a lánc, azt első adandó alkalommal cseréltük. Itt egy kép, karikázva a törött fogak, ahogy nézem, már az ötösön is alakul valami. :(((

    zsocy: köszi, akkor asszem hagyom a miche sorokat a polcon, és kap egy új campát. 12-28-at hirtelen nem találok, de annyira nem is ragaszkodom hozzá... ezt akkor vehetem is? nagyjából egy árkategória is a michékkel, amiket itthon találtam (az árhatékonyság meg fontos szempont, inkább veszem 15 körül ezt, mint teszem azt 30 körül egy 12-28-ast)
    ja, még egy kérdés, elvileg campához 1.1 mm bowden kéne, de az enyémben most 1.2 van. számít valamit, vagy maradhat így?

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák