Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz vhunor #222226 üzenetére

    én nem minden kenés előtt takarítom így le a láncot (wax), annyira nem is igényli, kenés előtt kis kefe, rongy és mehet rá. Néhány ilyen után, lemosom a láncot, azonban kézi lombfuvóval (275 km/h szél :D ) kézben tartva lefuvatom a nedvességet róla, csontá szárítva így. Aztán a kenés.

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz vhunor #222226 üzenetére

    Pár hete forró waxolok, nálam a lánc ecsetelés, brigéciol nélkül is ragyog, mint salamon töke, előtte csepegtetős waxoltam, akkor sem volt soha fekete :F

    #222227 Hasaggymeg: a guminyomás fontos! :DDD . A 2.35"-el meggyőztél, következőben ha belefér a váltó mellé, azt veszek :K . 2.25"-ben én próbáltam képlékeny vékony oldalfalút, vastagabb kemény oldalfalút, fapadost, középkategóriát, csúcskategóriát, Schwalbet, Maxxist, én nem igazán éreztem különbséget, a legnagyobb ugrás számomra a Maxxis jobb tapadása volt poros, száraz terepen.

    Más: visszatettem a Shimano kazettát, de ezt sem tudtam beállítani (már megint nem :U ). Magam szervizelem az egész bringát, a teleszkópot is teljesen szétszedem-összerakom, de a váltó állítás a mai napig egyáltalán nem megy nekem. Szerintem az 5 év alatt, amióta tekerek 95%-ban rosszul beállított váltóval bringáztam, egyszerűen képtelen vagyok rendesen belőni. Néha nagyon ritkán sikerül, tehát ki van zárva, hogy sz*r a váltó vagy a bovden, tuti én vagyok a helikopter :W . Most is minden irányba vált, de a kisebb tányérokra óriási csattanással dobja le a láncot, a 4-ik legnehezebb fokozatra egyáltalán nem dobja le. Ha a láncfeszítőn a kormányon lazítok, akkor ledobja, de így a másik irányba, könnyű fokozatra nem vált. Ha ez nem elég, a legkönnyebb fokozatra kerregve teszi fel a láncot, teljesen mindegy, melyik csavar hogy áll.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák