Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #22086 üzenetére

    ha nem is a legújabb, de már új szériás, az alkatrészcsaládok stimmelnek. ez egy elég komoly gép, nem okozna csalódást. én a cross mellé vennék egy ss-t, ezt a kona-t, a cross-t meg eladnám :DDD de hát mindenkinek más a preferencia :)

    #22097:

    a váz újonnan 300 euro, én 200-ért vettem. nem rendeltem, piszok szerencsém volt, az aprón találtam másfél hónapja, és megbeszéltem a tulajjal, hogy ne adja el, amíg megjön a fizum. vadiúj váz, csak egy-két szállítási festéksérülés van rajta. egy alleycat versenyen volt nyeremény, így került kicsiny hazánkba, amúgy egyelőre nem tudok még én sem senkit, aki foglalkozna itthon a forgalmazásával. berendelni kb dupla áron lehetne a vám és posta miatt, szóval nagyon szerencsés fogás volt, pláne így jóárasítva.

    venember & Lasali:

    ez a videó nagy kedvencem lett igen hamar, ezeket a behind the scene dolgokat viszont nem láttam még. köszi a linkeket, nagyon jók, ez a fékkar például tényleg nagyon odaver :D furcsálltam is, hogy ezeket meg tudják csinálni egy sima outi géppel, gyanús volt a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák