Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Csokicsibesz #220351 üzenetére

    Bocs, akkor benéztem, de amúgy Pidcock BMC-je is modern geos és főleg lefele valszeg számít is. Persze a lényeg a versenyző, de azért a bringák nem fölöslegesen fejlődnek, mert annyi erővel régi 26-oson is versenyezhetnének 1.9" gumikkal. A mondandóm lényege az, hogy fölösleges ennyire szkeptikus lenni sztem a fejlődéssel szemben, többen bebizonyították, hogy modern geos géppel is lehet wc-t is nyerni, amiért agresszív a geo és integrált rövid stucnis kormány van rajta, azért még nem egy használhatatlan szutyok, sőt! Valszeg keményebb terepre jobb is.

    #220352 parandroid: nekem még régi a geom, a kormányom 720mm, a gumim 2.25" és bizony érzem is. Hétköznapi használatra nem xc-t kell venni, az rendes terepre való és minél keményebb a terep, annál jobban érzed ezeknek a modern dolgoknak az előnyét. Ha laza terepen vagy aszfalton tekersz, persze, hogy zavar a rövid stucni, széles kormány, széles gumi...

    Más, mai fáradt kör:

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák