Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #218905 üzenetére

    Különböző élethelyzetek vannak, attól mert valaki a kerékpáron éli az életét, sajnos ezt nem biztos, hogy a másik ember is meg tudja tenni. Meg lehet nem is akarja. Ezt el kell fogadni.
    A másik meg, hogy nem mindenkinek jó egy xc bringa, vannak ugye a Trail/Enduro stb kategória kedvelői, ezekkel a bringákkal meg pláne nehezebbek nagyobb szintek. Ezt a folyamatot megfordítani már nem lehet, a pedelec utat tört magának, és abszolút meg van a maga helye. :)

    Beszéltem vele. Jelenleg semmilyen hibáról, visszahívásról nem tud. A válasza lényege, hogy ezek a rendszerek már sokkal nagyobb terhelésnek vannak kitéve mint a régebbiek. A hatalmas áttételek miatt sokkal jobban feszülnek a váltók, váltókarok, nagyobb erőhatások vannak. Ezért az élettartam csökken. Meg azon is múlik, hogy valaki mennyire durván használja a váltókart. Nyilván garanciális időtartamon belül csere van. De ennyit tudott lényegében mondani.

    Wombath
    Természetesen nem a 66km-re gondoltam hanem a hosszabb távokra.
    Tapasztalt montis kezében egy modern pedelec monti komoly fegyvertény, azzal nehéz felvenni a versenyt analógosként.

    Én is fontolgatom egy ideje, hogy elmennék egy versenyre pedelec-el, leginkább a móka kedvéért, lehet ebben a szezonban bele fog férni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák