Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PartyShan

    aktív tag

    válasz jjeahh #216615 üzenetére

    #216607andrisbandi ez is megvolt, sehol nem láttam ereszteni buborékozni csak az oldalfalon kb. 10-15 apró lyuk. Habos szivaccsal bekenve az oldalát ugyanezeken a lyukakon habzik.
    #216610ZolkoW ez már a legvégső elkeseredésemben volt. A 3 féle tejből mindig max 120ml-t töltöttem bele. A joe's eco sealantból 150-et, ugye ez van kifejezetten a vékony oldalfalú külsőkhőz.

    #216612jjeahh nem lehetetlen hogy valahol én hibáztam, de most tényleg kizárnám ezt. Először az első kereket csináltam meg. Első próbálkozásra sikerült minden gond nélkül.
    A hátsó keréknél is ugyanúgy jártam el. Nem sikerült. Nem tudom megszámolni hányszor szalagoztam már újra a felnit. Volt persze amikor a szelepnél is eresztett, de azt megoldottam. Konkrétan leírtad amit csináltam és nem nem 1x. Mint írtam azóta tekertem már 500km felett és még mindig szívok vele.

    #216611Hasaggymeg köszönöm szépen, igazából azt sem tudom mit videózzak, fotózzak hogyan lehetne azt bizonyítani, hogy gyári hibás a külső.

    #216615jjeahh az első olyan tökéletes lett hogy kb 1 hét alatt enged 2 tizednyi nyomást. Ja és az a könnyebb külső, tehát a hátsóbal elvileg több anyag van. Mégis az rossz

Új hozzászólás Aktív témák