Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Ringman #213198 üzenetére

    Megy az egyből is, érdemes kipróbálni előtte a szakító szilárdságát, nehogy eltépd, de akkor frissiben visszavehető, újrakezdhető egy-egy szakaszon ha nem jött össze, csak idővel nyúlik meg használhatatlanra. Én ezt vettem alapul, elég részletesen szájba rágja bár nekem elsőnél nem sikerült az a cseles irányváltás amitől felső fogásban magad felé csavarva, alsó fogásban meg kifele csavarva (tehát a kezek természetes mozgása irányába) megfeszíted a bandázst.🤭

    #213199 Runner_fxr...na ez az, mert ott sincs 11 sebességes 11-34-es sor. :(

    #213175 Zoliwrc...eszembejuttattad, hogy kéne (Zasszonynak, mert 11 sebességes már csak nekik és a mugliknak van ;] ) vegyek én is egy olyan láncot, aztán kiderült ott a szekrény tetején (ugyanonnan vettem a Decabú) az én SLX7100-as sorommal...és PD520 pedálommal...és becsatolós cipőmmel együtt. :DDD Lassan olyan leszek mint egy hörcsög, gyűjtögetek hol a Covid, hol éppen a nemzetközi helyzet fokozódása miatt, mert félek esetleg nem lesz mikor kellene. :U Most is úton van egy XT8100 lánc, egy kisebb második lánctányér (nejemnek a 105-ös hajtóműre), 2 pár gumi...és kell még egy sor amit nem találok.🤔

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák