Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabro0

    őstag

    válasz andrisbandi #209741 üzenetére

    Nem tudom pontosan, mert minden tekerés után töltőre dugom. Egyszer felejtettem el, akkor hűvösebb idő volt (15°C körül), az össz. üzemidő olyan 4 óra körül lehetett amikor kikapcsolt... Mindenféle szenzor és telefonos csatlakozás nélkül, kikapcsolt háttérvilágítással. Ehhez képest ahogy idézed, az ígért üzemidő 15 óra szenzorokkal, tehát az eszközöm kb. a negyedét/ötödét hozza a specifikációnak. Szerencsére a 6030D által említett akksicsere megoldás, de még nem volt kedvem nekiesni. Kompatibilis, de a gyárinál nagyobb akksi pár száz forint +áfa +vám +kutyafüle díjért beszerezhető Kínából.

    A kijelzés is teljesen megbízhatatlan, videóm van arról, hogy másodpercek alatt esik a töltöttség, majd visszaugrik. Ez is szoftveres hiba és jeleztem is nekik ugyanabban emailváltásban, de ettől nagyvonalúan eltekintettek és csak a magasságkorrekció érkezéséről szóltak utólag. Ezt Lacertának is írom. Szóval egyrészről valóban kedves gesztus volt, másrészt viszont ott az azóta is használhatatlan akkukijelzés.

    Térképezéshez én telefont használok, OsmAnddal. Ha kell, 10 perces felbontásban, átlagosan 1 óra késéssel elérhető a teljes ország térképe offline. Domborzati adatok, turistaréteg stb., komplett OSM adatbázis. Nem a kormányon van, de Garminra rakható ezer forrásból megannyi stílussal ingyenes (OSM) térkép. Az Edge 130-ra sajnos nem lehet, csak GPX nyomvonalat, úgyhogy ez engem nem érint jelenleg.

    #209751 parkr: Próbálj meg írni nekik egy emailt, hátha, de komolyan :D
    Sokáig én is azt hittem ők gyártják a termékeiket, de nagy részét csak brandelik kínai startupoktól és árulják saját ökoszisztémával. Ezt találtam a témában, esetleg ez érthetőbben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák