Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #207584 üzenetére

    Én is megvagyok elégedve az XT 8100-al, még ha ha mostanra (második lánc a 6100 soron, első 0,7%-ig koptatva) érzem is amit mondtál az erős kanálfeszítőrugó, illetve kuplungos kanálrendszer váltásra gyakorolt negatív hatását illetően , nevezetesen a kissé darabosabb váltást. Érdekes, újan mintha nem tapasztaltam volna. Persze így is atompontosan vált akár terhelés alatt is, minden utánaállítás szükségessége nélkül, de amolyan hangosabb, kissé nyersebb mint újan amikor szinte nem is hallottam. Sramot (xo) csak tesztnapon próbáltam így nem releváns... érdekes minap a Nagy Kevélyen egyik fickó RD-M8100/XX1 (XG?) váltó/sor vegyesvágottal nyomta... láncot nem láttam milyen. Fickó a Dr. Bikenál mondta van akienk a sor elmegy 2-3 évet is láncforgatás nélkül 0,5%-ig nyújtva, de mikor azt km-ben kérdeztem nem tudta megmondani. 🤭

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák