Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz Hasaggymeg #201276 üzenetére

    Tannus Armour megfog(hat)ja a vágást (méret függő ugye), de egy szétvágott külsővel gondolom akkor is kiváló érzés lehet bringázni :D

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Hasaggymeg #201276 üzenetére

    Igen, utoljára ezzel nyugtattam magamat én is, hogy ne kapjak ideggörcsöt. :DDD

    Ezen második alkalommal nagyon pipa voltam, kb az első kanyarban vághatta ki a gumit (illetve az egyik oldalbütyköt csonkolta és vágott mélyebbre a kő). Ezt elsőre észre se vettem csak 3 kanyarral arrébb, amikor azt vettem észre, hogy nem akar befordulni a bringa (hátsó kerék) és tempóvál meredek helyen jól le is estem a pályáról. Lélekben már fel voltam készülve a bukfencre, főleg amiken átmentem, bártam mikor repülök úgy, hogy alkalmas eldobni a gépet oldalra, de még nagy volt a tempó. Viszont végül sikeresen visszakeveredtem a pályára (bakker megoldottam :Y ), ahol már megálltam nézelődni, hogy ez most mi is volt, mert ennyire nem vagyok béna, hogy ne tudjak bevenni így egy kanyart (fura is volt a bringa hátuljának az érzete, amikor nem akart fordulni). Akkor vettem észre, hogy elég kevés a levegő a gumiban és persze, hogy tetézze a bajt amíg mindenen átrongyoltam és bukdácsoltam a bringán egy jó nagy sziklán a felnit is jól felütöttem, ami még plusz megadta a kegyelemdöfést, hogy az exo plusz-os külsőt a felni még pluszba kivágta.
    Utána aznap még belsővel azért bringáztam, de nem tudtam igazán bízni a hátuljában, idegesített a felni és a külső állapota.
    A felni peremét otthon sikerült kihajlítani (bár nagyon nehéz volt, rohadt erős az) annyira, hogy belülről egyenes lett, majd kicsit megcsiszoltam biztosan ne legyen sorjás. Így alkalmas maradt a további tubeless használatra, de a gumi az... :O

    Idén a sok vihartól minden pálya sziklásabb, jobban kimosta a víz, plusz az is benne van, hogy sokat fejlődtam és végre aggresszívebben tudok menni így olyan dolgok is elkezdtek paraméterré válni, amivel eddig nem kellett foglalkoznom.
    Az elmúlt két hétvégén azóta kicsit emeltem a keréknyomáson elől és hátul is, lehet kevesebbet csillapít, de a kövek is nehezebben nyomják be a gumit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák