Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #199602 üzenetére

    & ZolkoW: Én is így látom, persze nem próbáltam még ilyen bringát, de szerintem nem ártana meghagyni az igazi xc kategóriát sem. Mert a trend úgy tűnik az xc-nek becézett trail. Régen voltak az xc-k és a trailok, aztán jöttek a light trailok, majd az xc-k kaptak egy lejtő orientáltabb downcountry verziót, ami már elvileg kb. ki is vált egy lightos trailt, most meg a downcountrykat átkeresztelték xc-nek és néhány márkánál "igazi" xc már nincs is. Pl. Scott Spark, Epic, Exie stb. Trail geo, 34-es becsúszók, 120mm rugóút (a Spark downcountry verziója 130mm :Y ), 2.3 vagy 2.4" gumik, 760mm kormány. Aki akar is valamit érezni a gumi alatt és nem szeretné, hogy mindent megoldjon a bringa, az vegyen Scale merevfarút... amíg még lehet. Mert lehet, hogy a jövőben nekünk már csak a gravelek maradnak, amik meg még mindíg nem váltják ki az xc-ket :D . Tegnap egy annyira szép Canyon gravelt láttam a helyi kerékpáros találkozón, de ahol én sosem szálltam még le, ő már tolta.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Gzas

    csendes tag

    válasz Hasaggymeg #199602 üzenetére

    Köszi szépen az ajánlást és az olvasnivalót is.
    Most már kétszer is megnéztem és megnyugodtam, tényleg a fül tört el. Igaz itt a melóhelyen (honvédségi laktanya) nem nagyon tudom leszedni a fül darabokat, de már előre parázok, hogy lehet-e hozzá kapni. (persze biztosan van, de először mindig a pánik és a pesszimizmus kap el. :O )

    Somatom: Gondolhatod milyen boldog voltam. El is ment a kedvem az egész héttől...

    "Az összes igazságtalanság legcégéresebb neme pedig azoké, kik midőn leginkább csalnak, derék embereknek kívánnak látszani." Marcus Tullius Cicero

Új hozzászólás Aktív témák