Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balintbaba

    tag

    válasz ivana #194798 üzenetére

    Nehéz megmondani, így kapásból azt mondom, hogy 3 centit, de dokumentáltam, miután már biztosra éreztem a hazajutást. ;] [link]
    A felnin én nem látok sérülést, küllő nem törött, ezzel ellentétben ahol nagyot üt ott 3-4 is eléggé elferdült. :D

    Voltam két szervizben is, az elsőben a legkorábbi időpont látatlanban június 8 volt, a másodikban pedig a kép láttán a srác azt mondta, hogy meg lehet próbálni kihúzni, de jó esély van rá, hogy visszatér ebbe az állapotba a kerék. Szerencsére van lehetőségem egy csomó szerszámhoz, meg egy jó műszaki érzékkel megáldott édesapához, szóval egy próbát megér.

    Hasaggymeg: Ezen a kis emelkedőn sikerült: [link] Itt ahogy látom a tapasztalt sporttársak is tolták a biciklit, pedig akkor még annyira nem is volt kimosva a talaj. Kicsit túl ambiciózusan megpróbáltam kitekerni, de elakadtam ezen a technikás részen, nem tudtam időben kikapcsolni, de nem ment így dőltem, a bicikli fenn maradt én meg szépen leestem jobbra a biciklitől 3 méterre az árokba. :D Hozzáteszem, hogy kb. 2 hónapja montizom, és miközben szereltem a bicót láttam, hogy a többi kerékpáros kolléga okosan tolta itt a biciklit.

    polonic: Hát ez ilyen. Érdemes ilyen helyzetben az út közepe felé húzódni, hogy az autósnak ne is jusson eszébe hasonló.

Új hozzászólás Aktív témák