Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Somatom #192911 üzenetére

    Én már annak örülök, ha nem esik el, amikor valamiért megáll, nem esik pánikba, ha irányt kell váltani, és ha egyenes vonalú, nagyjából egyenletes mozgással képes haladni. :U Kb úgy kell közelíteni őket, mint a gyereket, vagy a kutyát. A világ királyai meg a futóbiciklis 2-3 évesek. Az a magabiztosság, az a vagányság, az a jogos felsőbbrendűség, ami körülveszi őket! A hideg kiráz tőlük, bár én is ilyen menőn tudnék közlekedni…

    Amúgy mi az a jelenség, ami miatt a pedelec mindig ledobja a mamát megállásnál? Arra gondoltam, hogy már letenné a lábát, de még teker egy fél pedálfordulatot, hogy jó szögben legyen a pedál, és a rásegítés lódít még egyet a biciklin, ő meg nem számít rá, de nem tudom, hogy ez így működik-e. Az biztos, hogy rendszeresen akkorákat esnek zebra, vagy átkelő előtt leszállásnál, hogy rossz nézni. De napi szinten, minden tekerésnél vagy 2 ilyent biztos látok. Ijesztő.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák