Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz werszomjas #191101 üzenetére

    A decathlonos cipőknek egy fokkal normálisabb szokott lenni a szabása, a shimano nagyon keskeny és általában máshogy van számozva (nagyobb kell belőle). Az 50 ezres szerintem már eléggé overkill túrázni. Ugye outi pedállal szeretnéd használni? Mert ha esetleg montis SPD-vel akkor nehogy outis cipőt vegyél. Amúgy ezt is nézd meg [link], szerintem nem kell túlgondolni. Én ennek a montis verzióját használom az teljesen elég mindenre.

    (#191061) FerNandor Most nem is annyira a forint rossz, hanem az euró nagyon erős. Az USD-vel szemben is. Valószínűleg nem lesz sokáig így. Nyárra amerika kinyit, meg mi is.

    [ Szerkesztve ]

  • balintbaba

    tag

    válasz werszomjas #191101 üzenetére

    Nekem 900-asom van és nagyon szeretem. Télen görgőn sem volt benne melege a lábamnak, szóval nyáron biztos nem ez lenne a gond vele. A fűzős rendszere tökéletesen működik, ha esetleg elhasználódna a deka oldalán külön meg lehet hozzá rendelni és cserélni. Nekem jobban tetszett a dupla "boás", ezért rendeltem ezt a modellt, viszont ha nem versenyzel komolyan az 520-as is nagyon jó cipő. Ja igen, nincs széles lábam, itt a toe boxot normál méretűnek mondanám, nem túl szűk, de nem is túl széles.

    Más: Pont ma voltam a Decathlonban többek között a Santini vb-s cuccait megnézni. A felhozatal: fehér sapka, fekete kesztyű, fehér és fekete mez, illetve fekete gatya. Végül egy gatyával és egy sapival távoztam. A gatya elég jó minőség, a Rapha Core Bib shortomnál szerintem szebb a kidolgozása, vastagabb a betétje, viszont a kantár fekete, ami egy világos mez alatt átüt, ezt azért érdemes fejben tartani. Mezeket is nézegettem, de nem voltam elájulva sem az anyaghasználattól, sem kidolgozástól. Akkor már sokkal jobban megéri a dekás Van Rysel vagy az alis Racmmer (12 dolcsiért ;] ), és nem csak ár-érték arányban. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák