Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Runner_fxr #18326 üzenetére

    Az a baj, hogy elég messze lakom a Nagy Falutól, és minden más civilizációtól (Békés megye egyik csücskében), ha fel is mennék vásárolni, akkor is már csak célirányosan van lehetőségem. Ismerőseim között szó szerint senki sincs aki ért hozzá, ezért csak itt várhatok segítséget. Megszoktam már amúgy, hogy minden cuccot vakon vásárolok (mostanában pl fejest vettem "nagyobb összegben" úgy, hogy meg se hallgattam, de a mechanikus billentyű is olyan, amit illik kipróbálni általában mielőtt megveszem, de mondanom sem kell esélyem se volt...).

    Olvastam, hogy vannak itt olyanok, akik naponta már-már rutinszerűen böngészik az aprókat, azért is mertem feltenni a kérdésem, hátha látott olyan ajánlatot, ami nekem pont megfelelne.
    Első villába mindenféleképpen szeretnék teleszkópot, itt sajnos olyanok az utak, hogy lassan kikerülhetetlenek a kisebb kátyúk, gondolom azért ez csak könnyebbé tenné az utam.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák