Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz jjeahh #174899 üzenetére

    Azért a Kínában gyártott amcsi/eu tervezett/technológiával és a kínai garázsvarázsban között ég és föld ... ;) ;]

    [ Szerkesztve ]

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz jjeahh #174899 üzenetére

    Nekem van rockbros nyeregtáskám [link] , két év használat után is tökéletes állapotban van. Van, hogy egyszerűen nem lehet megkerülni az Alit. Nem feltétlenül az alacsonyabb árak, hanem inkább a választék miatt. Nagyon sok bringás cuccom van onnan, mind olyan, ami máshonnan nem beszerezhető. Pl. nekem kritérium a nyeregtáskánál, hogy legyen oldalt két plusz zsebe, na ilyet sehol nem találtam, Alin meg még válogathattam is közülük. A kis színes vackokat ( markolatbilincs, fékkábel rögzítő biszbasz, bal hajtókar felhúzó akármi [link] , csavaros kormányvég dugó, olyan első lámpa, ami minden szempontból megfelelt az elvárásaimnak ) egyszerűen nem tudtam máshonnan beszerezni. Én első körben mindig a hazai webshopokban nézem meg, már csak azért is, mert onnan nem 3-4 hét alatt jön meg, de a végén sokszor az Alin kötök ki.
    Vagy mondok mást. Van egy Citizen karórám [link] , aminek meglepően hamar tönkrement a csatja. Elkezdett random kikapcsolódni, nagyon fasza volt, mikor bringázás vagy vezetés közben lengedezett a csuklómon. Elvittem óráshoz, hát sajnos nem tud vele most mit csinálni, de hagyjam ott, aztán majd felhív, ha mégis sikerült. Nyilván nem hagytam ott. Néztem neten csatot, találtam gyárit, 9600 Ft lett volna szállítással együtt. Na most miért is ragaszkodnék a gyárihoz, mikor kb. 2 év után már elkezdett szarakodni? Találtam Alin [link] , megvettem, azóta is boldogan használom. Nincs ugyan belegravírozva a márkanév, cserébe nem kapcsolódik ki.
    Nekem egyfajta sznobizmusnak tűnik ez az "aliellenesség", mert hát mennyire menő kijelenteni, hogy én semmit nem rendelek Kínából. Afölött meg mindenki elegánsan átsiklik, hogy a nem Kínából rendelt cuccok többsége is Kínában készült, legfeljebb ráteszik a megrendelő cég logóját.
    Ejtőernyőt pl. én sem vennék onnan, meg még egy csomó mást sem, de azt sem jelenteném ki, hogy csak szarokat árulnak.

Új hozzászólás Aktív témák