Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Hasaggymeg #163517 üzenetére

    Egy héttel ezelőtt mi is benéztük az "egyszerűnek tűnik" a videó témát. Gondoltuk megnézzük már azt a híres comment és no comment vonalat. Ugyan videón se tűnt egyszerűnek, ezért számítottunk rá, hogy egyes részeken tolás is lehet belőle.
    Azzal kezdődött a nehézség, hogy nagy szárazságtól több centi vastag finom csúszós por fedte a nyomot. Aztán a megjöttek a meredek részek, amiről csak tudtuk hogy meredek, de a videón ugye nem látszik mennyire. Hát nagyon.... nagyon-nagyon... annyira, hogy nem lehet rajta lassítani, mert nincs hozzá elég tapadás. Előttem menő srác elcsúszott, annyit tudtam tenni (megállni nem), hogy kikerültem ne üssem el, de ezzel lementem az útról így inkább oldalra eldobtam a bringát és lefelé immár gyalog tovább szaladva megkapaszkodtam egy fába, hogy meg tudjak egyáltalán állni. Jót röhögtem, de a fő problémára rávilágított. Ezen a részen végül a következő szekcióig én lementem (valaki letolta) majd jött a fejvakarás. Meredek 2 nagy droppal nagyon közel egymáshoz és a 2 drop után 2m-el rögtön kanyar, lassítani nem lehet, csúszik, majd sziklás kanyar rögtön lefelé droppal és újabb azonnali kanyarral, amin kiesve egy kisebb szakadék vár. Külön külön ezek mind megcsinálható dolgok, de iszonyatosan közel vannak egymáshoz. Na erre azt mondták többen, hogy "not today".
    Szégyen vagy sem abban a porban megfutamodtunk, csatlakoztam hozzájuk, a hátunkon felcipeltük a bringát és másik nyomon mentünk le. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák