Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz Runner_fxr #14973 üzenetére

    igen, ezt én is így gondolom 27,5 témában, fentebb írtam is :) viszont ezek a gépek tényleg nagyon zorallok nekem. elhiszem én, hogy élmény velük lejönni, de én nem szeretnék felküzdeni egy 16 kilós gépet sehova, azért a 11 mégis csak 4,5-5kg diffi. egy xc versenyre nem biztos, hogy elmennék velük :DDD márpedig egy underground kupával még adós vagyok 2 embernek is :) bár oda az am is elég érdekes választás :D ezeket ezerszer inkább olyannak ajánlanám, a stinky-t pláne, az egyértelmű, de még a coilert is, aki inkább a dh fele kacsingat, mint olyannak, aki xc vonalon indult el. az ams még ha xc vonal is, amúgy valószínű, hogy kielégítené az igényeimet, és tudná hozni azt a fajta élménybringázást, ami az én fejemben él. de hát az majd a második kör lesz. igazából az alapkérdésem az volt, hogy merevből át lehet-e térni vázcserével am-re, amire többszöri nem volt a válasz, és ez a lényeg :) (hacsak nem szerzek be egy 100-140es minute-et :DDD amit igazából nem szeretnék, valahogy mindig az él a fejemben, hogy ekkora tartományt állítani nem egészséges.)

    a hsz első része teljesen helytálló, abban nincs kérdés egy szál se.

    ui.:

    jelenleg számomra irreleváns, de megjegyzés a linkelt ams-hez. azt írja a gazdája, hogy patent állapot, ráülsz, tekersz és rendben a gép, de állapotra mégiscsak 3 répát írt be, azt nem teljesen értem :) ránézésre mondjuk patika.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák