Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz xy.zsolt #147911 üzenetére

    Az lesz, hogy lefényképeztetem magam oldalról, hátha valami támpontot adna.

    A szarv előkerült tegnap mint téma, szerintem egyértelmű, hogy ha csak a funkcionalitást nézzük, akkor is a széles kormány ellent mond neki. Egy "keskeny" (régen 58 cm nem számított annak) kormányon lehet létjogosultsága, és a vállszélességnél nem sokkal kerül kijjebb a kéz, de szélesedve elveszti az eredeti funkcióját.
    Halkan jegyzem meg, hogy egyszer próbáltam olyat, hogy a markolaton belülre tettem fel a szarvakat, ugyanis piszkálta a fantáziám a dolog, de éreztem, hogy már a 66 centisen sem az igazi kívül. Aztán megadta a végső lökést, hogy láttam ilyen képet a neten :) Azt hiszem, a fékkarokon is belülre tettem, de most nem vagyok benne biztos. Az érdekes az volt, hogy onnan majdnem teljes értékűen fékezni is lehetett :)

    Ja, és még annyit, hogy annó a kísérletezések közepette eldaraboltam egy (másik) kormányomat 60 centisre, ez alá egyszerűen nem tudtam menni, mert középen ott a 31,8-as dudor, egy kis emelés is volt benne, és így már annyira elfogyott a hely, hogy alig tudtam helyére rakni a váltó pöcögtetőjét. Az alapméretes egyenes kormányok idején picit könnyebb volt :)

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák