Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    tag

    válasz 6030D #147653 üzenetére

    Ott szabad bringázni? Jó húsz éve akartam felmenni, az akkori montimmal, de belefutottam valami tiltó táblába és ismerősök is mondták, hogy fokozottan védett terület, van ahova állítólag gyalog sem szabad... (hogy ebből a tábla tiltásán túl mi volt igaz, azt nem tudhatom)

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #147653 üzenetére

    Télen én már csak sötétben érek haza,még úgy is ha munka után (3-3,15) azonnal indulok,így a lámpázás adott.A túravezetést megbeszéljük,egyetlen hátránya,hogy kicsi,tehát ha komolyabb távolságot/szintet akarsz menni az több kör...de érdekes ösvény,egyszer megmutatom szokásos délutáni 28km/100perc/400m-es körömet,hátha a végén már a szádon is kell levegőt vegyél. :DDD
    Amúgy az éjjel már nem bírtam kivárni a teljes lemerülést,így éjfélkor töltőre tettem. Addig maxon ment összesen újabb 160 percet,de közben újabb előnye és hátránya is kiderült.Előnye az,hogy ha a végét járja az oldalsó lámpa nemcsak pirosra vált hanem már villog is,így figyelmeztetve,illetve a hátrány,hogy töltöttségével a végén már teljesen elgyengül a fénye is,annyira,hogy már csak lát6ó vagy,de látni azzal biztos nem fogsz. :( A Sigma utolsó percig úgy világít ahogy éppen beállítottad,aztán egyszerre elalszik,gondolom valami fejlettebb belső elektronika miatt. :F

    (#147654) samujózsi...védett terület,nem is szeretném ha kismillió bringás lepné el,ugyanakkor gyalogosan járható,tanösvények vannak,terepfutók is használják,sőt,nem kis bosszankodásomra kutyákkal is bemennek (párszor kivakoltam a bringa alsó csövét sz@rral :(( ) 1-2 bringást,meg nyomaikat igen,de gépesített járművet ott még soha nem láttam. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák