Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Tüzi #13976 üzenetére

    Elég ritka már itthon is, hogy ledudáljanak. Legalábbis Bp vonzáskörzetében.
    Egyre toleránsabbak a bringásokkal még ha olyan helyre kanyarodok ahol nem teljesen szabályos akkor se dudálnak le.
    Amit észrevettem, hogy nyár közepe, végefelé jön ez a _ledudálom_ szakasz. Gondolom a nagy meleg miatt, meg a rengeteg szabálytalan bringás miatt is és jönnek a _bünti leszorítások_ meg a dudálás, meg _megmondompirosnálholbringázzál_.

    Mondjuk itthon az még nem terjedt el, hogy lassítsanak egy bringás miatt.
    Napi rendszerességű a 20 cm-es távolságú előzések sajnos, de ezzel együtt kell élni, hogy mi Magyarországon nem kívánt személyek vagyunk bringával az utakon, mert autóval, motorral _kúúúúl_.
    Vicces, hogy az az első aki elkezd dolgozni MO-on, hogy vegyen egy rozzant autót 250-500 ezerért. Én mindig mosolygok ezen mikor 100-120 ezres fizetésből valaki összekaparja az autóravalót és akkor fú de jó van egy autóm és azzal bármit megtehetek, leszoríthatom a bringást még ha 3-4x annyiba került az a bringa, mert a bringásnak nincs értéke. Hát jah, ezzel én már együttélek, ha kereszteződésbe érek és látom, hogy az autós indulna és nem jön mellettem autó behúzódok középre az úton.
    Már volt majdnem baleset, hogy kifordult mikor épp 35-el jöttem és satufék.. kb 15-re kellett visszalassítanom, mert persze ha kifordul eléd akkor minek taposson a gázba! Hát ez megy itthon, Bp környékén. De nem zavar már. :)

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák