Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Runner_fxr #139586 üzenetére

    hát láttam már élőben meridákat és sosem értettem itthon miért ilyen népszerű..
    semmivel sem jobb vázra mint egy cube, ráadásul a merida sem nagyon gyárt 250-350 ezer forint körül sportosabb geo-val mtb-t..

    végignéztem multkor az mtb kínálatot, és ha rövidebb láncvillát hoszabb felsőcsővet szeretnénk(mint pl. a vb bringák geoja) akkor marad a CTM Caliber 1-2, Lapierre Prorace 229, Superior '19 XP 909 XC
    (ezeknek

    sokáig még a cube reaction is ilyen volt de figyelem! ahogy nézem a 2019est már annak is ugyanaz lett a geoja mint az olcsóbb belépő túrázós cube-oknak(hosszú láncvilla,rövidebb felsőcső)..miért?
    azért szerintem nagyon nem mindegy hogy 423 vagy 450 a láncvilla...

    CTM caliber jó lenne, de azt 27.5-el árulják. ha megvenneém a bringát de lecserélném a kerekeit 29er-re az mennyire jó ötlet? vagy ez a geo ez erre van? én semmi különbséget nem látok táblázat alapján(najo 1-2van de minimális) a SCOTT Scale RC 900 World Cup Bike és a CTM caliber 2 között..

    én úgy vettem ki hogy ez a caliber 1-2 pont olyan geo-ra mint schurter merevfarú verseny gépe, vagyis tuti haladós terepen,stb...de nemtom ezt meg merjem e lépni..vagy inkább akkor a Superior '19 XP 909 XC..
    mondjuk utóbbi elég szép is...

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák