Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz jjeahh #135365 üzenetére

    Nagyon én sem találtam külföldi oldalakon, amit furcsállok kicsit, ha már ennyire nyomják a Cape Epic-kel is. Aztán lehet, hogy a német webshopok nem engedik be a nemnémet konkurenciát? :F

    ZolkoW: nekem úgy hozták személyesen, de például a linkelt oldalról biztos rendelhetsz, az jó áron is van. A szélességgel én annyira nem szoktam foglalkozni, hogy méregessem, most nincs is nálam a bringa, de ha itt lesz, és nem felejtem el, akkor lemérem neked. :) Bár szerintem felesleges, mert mérni csak fent lehet, tapadni meg lent tapad, amikor súly van rajta, így igazából szűzhóban kellene végiggurulni (egy kerékkel), és ott lemérni a mintát, nem? Ami érdekes a Kratosban, hogy talán ívesebb (kisebb a mintázat sugara, ha lenézel fentről), így első keréken egyenes futásnál nincs akkora ellenállás? De ez csak találgatás.
    A másik ember nem te vagy. :N
    Mintázat az egyénfüggő, mindenki mást szeret. Kefének szoktam olvasni a beszámolóit, meg Straván nézni mit írogat, ő például vasárnapra isteníti a Rocket Ront (1,5 bar-on). De ez is olyan, ahogy írja is: "jó, mert kontrolláltan csúszik"... :) na most egy átlag user szerint ez lehet, hogy rossz, mert csúszik..

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák