Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #134817 üzenetére

    Átmentél rajta? :DD

    Runner...erről most hirtelen az jut eszembe,hogy ha eddig megláttál egy bringást a HHH-n,Dobogókőn,ne adj isten NHH,vagy Csóványoson az már jelentett valamit,de ha elterjed ez az elektromos őrület,és elérhető lesz a kategória mindenki számára,ott fog figyelni az összes mugli az összes hegytetőn. :F Erről mit gondolsz,jogos aggodalmam,vagy butaság?

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #134817 üzenetére

    Kamerával a kezemben én is átfutok. :DD

    trialboj: na, teee... ki is hangsúlyoztam, hogy csak az aszfaltos edzésekre kell, illetve egyéb szórakozásra. Verseny: 05.05 Balatonfüred (remek időt jósolnak), 05.12 Várgesztes, 05.27 Szilvásvárad. Aztán majd a többi.

    StLui: történethez: ilyenekkel ne foglalkozzatok, tanítsd meg (/megtanítottad) a fiadat , hogy nem mindenki egyforma. Én mindenkinek megköszönöm, akin látom, hogy tesz azért, hogy könnyebben elkerüljük egymást, vagy csak köszönök neki, mert együtt vagyunk a természetben. (Mondjuk a múltkori Bp túra után megértem, ha ott nem köszöngetnek mindenkinek, itt 10-ed, 20-ad annyian vannak...). Ezek (bunkó bringás az erdőben) ugyanolyan sztereotípiák, mint az élet egyéb területein, akár az utakon. Én az autósoknak is megköszönöm, ha jó fej, vagy látom, hogy előre gondolkodik. A múltkor volt egy Mondeo-s, megjegyeztem, Kismaros - Nagymaros között ment el mellettem, egy másik kocsival csapatták, kb 120-szal, de másik sávban mentek el mellettem. Ugyanaz a kocsi Nagymaroson megint mögöttem, és az S kanyarban bevárja, hogy a kátyúkat kerülgetve a sáv közepén megyek (előtte visszanéztem, hogy mit csinál), majd amikor elment mellettem egymásra néztünk: én megköszöntem, majd a kopasz, napszemcsis, nagydarab csávó, mellette a csajjal (célzás) visszabólintott, és szépen elment. Egy picit jobb lett a vliág akkor is. :K

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák