Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz szkink #132474 üzenetére

    A kitámasztó akkor gáz ha sportosan szeretnél kerékpározni, akár aszfalton, akár terepen, ha csak mint egy közlekedési eszköznek kell a kerékpár, akkor még inkább hasznos is a kitámasztó.

    Terepen is akkor gázos ha komolyabb terepre mész, kilazulhat, meg beakadhat bárhova a durva felhasználás mellett, meg persze elég bután tud kinézni egy ilyen sportosabb bringán.
    De aki kényelmesen túrázgat, jó minőségű földutakon és van egy minőségi, masszív kitámasztó a bringán, annak nyugodtan ajánlható akár a kitámasztó.

    jjeahh: Szinte hihetetlen amit írsz, én 1,3 bar-on is felütöttem már a mostani felnim, pedig ez egy jóval szélesebb gumi mint a tiéd. Neked emlékeim szerint egy normál szélességű, 2,25 körüli mtb külsőd van, ha megnézed az oldalát a guminak, ott lesz rajta, hogy minimum 1,6-1,7bar, max meg olyan 3.5 körül. Gyakorlatilag az ajánlott guminyomásod kevesebb mint felén használod, ezt elég nagy hülyeségnek gondolom. De mindenki úgy biciklizik ahogy gondolja. :) Viszont azzal számolj, hogy ezzel károsíthatod a felnid és a gumid is, illetve baleset veszélyes is, mert simán lefordulhat a felniről. Meg eleve már a kanyarodás is furcsa ilyen lapos gumival, nyúlik, tekeredik, csúszik. Szerintem ennek semmi értelme nincs, de te tudod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák