Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #131998 üzenetére

    Én lassan mászni jobban szeretek, mint lejtőzni, de lehet egyedül vagyok ezzel a topikban :DDD . Azon agyalok egy teljesen egyenes kormány, esetleg egy -17 fokos stucni talán még jobban kimaxolná a mászási képességeket. Persze hosszatbb túrán ha hazafele is mászni kell, az kellemetlen tud lenni, de csak addig, amíg megszokod és elég edzett leszel hozzá. + Rájöttem, hogy ilyenkor sokszor azért döglesz ki, mert nem megfelelően osztod be az erődet/pulzusodat és valszeg nem pótoltad rendesen az elégetett meg kiizzadott energiát, vitaminokat, sót, vizet. Mostanában elkezdtem figyelni erre, amennyire tőlem telik és mintha már most jobban bírom a strapát.
    Én sem vagyok amúgy pedelec ellen, csak nem nekem való, bár én úgy gondolom, hogy a pedelec montik valszeg nem az analógok helyett készültek, hanem mellé, akinek analóg kell sosem fog pedelec-et venni, aki meg pedelec-re esküszik az analógot nem. Meg ott a versenysport, vb-k, miattuk tuti sosem fognak kihalni a sima montik. Sőt, itt páran már temetnék az XC-ket is, de szvsz azok is jól elvannak a többiek mellett, köszönik szépen :) . Szal annyira nem értem ezt a rivalizálást, mert egy pedelec külön kategória más célközösséggel, kb. mint egy enduro vs XC, tuti nem azért születtek, hogy egymást letaszítsák a képzeletbeli trónról.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák