Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #128968 üzenetére

    Ránézésre én sem :D . A geo ábra viszont hamar elárulja a dolgokat, bár én is csak mostanában kezdtem beleásni magam. "Tapasztalatom" szerint a pár éves belépő meg középkategóriás XC montiknál mondjuk M-es méretben a 600mm effektív felsőcső hossz volt az általános, sőt, talán még ma is az, ami rövidebb ennél, az én úgy érzem nagytatásabb üléspoziciót eredményez. Ennek a Fókának 588mm... A láncvilla meg ha rövidebb, akkor elvileg jobban irányítható a bringa, az enyém 440mm, ami közepes-átlagos, a 435 már jónak számít, a Focus-é meg 454mm (!) :Y , ilyent én nem is láttam eddig. Persze lehet tévedek, mert kezdő vagyok én is a témában. Runner kedvenc Yeti bringájának amúgy ha jól emlékszek 433mm, a múltkor általam dicsőített Trek Stache-nek meg 420mm. 29x3.0 gumikkal :D

    Lehet, hogy maradok akkor a 8010 agyas kerekeknél, mert ahhoz minden szerszámom megvan és rosszat sem írnak róla, csak egy dolog nem tetszik: a vele szerelt kerekek általában kimondottan nehezek.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák