Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz #68216320 #128800 üzenetére

    Nem tudom a hegesztett,vagy illesztett a jobb,gondolom az előbbi,de az ár általában tükrözi a minőséget is.Ha ennyire tájékozatlan vagy,akkor hogy-hogy felnit és küllőket akarsz venni,csak nem te fűzöd? :F

    (#128803) zodo ...neked van Csepeled?

    (#128811) Jakab66[hun]...csúnyább trekking aligha van a piacon.

    (#128813) StLui...ennek már nem sok értelme van,mint anno Strezi azon a sáros lejtőn,bár az legalább bringás trail volt,mert ez egy sima hegyi túraösvény melyet nem annyira az emberek,mint az állatok és a lezúduló víz vájt ki,sok ilyenen jöttem le gatyafékkel a Kárpátokban.Persze gyalog...Komolyan féltem elindul a fickó és nyakát szegi,még nézni is rossz volt ahogy bizonytalankodik,úgy biztos nem szabad nekimenni,vagy menj,vagy ne...na meg a kanadai országos déhá bajnokkal próbálni lépést tartani. :U

    (#128819) 6030D ...még az akadályokon csak-csak átgurul egy jó kerékpár,de fák szegélyezik az utat és ha egyik nem áll félre mikor jössz,bizony onnan csak helikopterrel hoznak haza,mert a mentő gondolom nem jár arra.(Háttérben hallatszik a holló ahogy keni-vágja,az meg nyáron nem igazán jön közel a településekhez,jó ősfás erdőnek néz ki.)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák