Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #128260 üzenetére

    Szerintem minden autószelepben szelepmag van és az kicsavarható.Volt olyan dekás belsőm melybe nem lehetett eléggé becsavarni ahhoz,hogy ne engedjen egy keveset. :U Most defektnél is használom,ha le kell engedni a kereket,kitekerem és egyből megy a levegő,nem kell a tűt nyomogatni.
    Ami a bordatörést,vagyis inkább elmozdulás nélküli repedést illeti,azt általában lábon hordod ki,a pihenésen kívül sem sokat tud javasolni a doki sem.

    jjeahh...régebb a bringákon mind ilyen volt,a műanyag az újkori találmány.Nézz egy tanyabájkot és ha nem szelepgumis szelep van rajta akkor ilyen sapka lesz a végén. :DDD Amúgy a legtöbb sufnituning műhelyben fellelhető.
    (#128250) jjeahh...enyém is olyan,hogy mind2 szeleptípus tudja,mégis inkább átalakítót használok mert a presta szerintem egy olyan elcseszett találmány,hogy csak! :(

    (#128256) bexinho23...az a sok kis redő,varrás,ránc majd gondot okoz mikor sáros lesz és meg kellene takarítani.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz 6030D #128260 üzenetére

    Kezek, lábak, igen, leginkább erre. Hogy az izmaid amúgy megfeszüljenek, az alighanem kb elkerülhetetlen az esés pillanatában. De kézzel lábbal, erőből megfogni bármit, az mindig egy komoly veszélyforrás.
    Azt én sem mondtam, hogy szándékosan el kell esni, de ha soha nem esel, akkor nem is tanulod meg a helyzetet kezelni.

    Bikefun bolt? :) Nem, csak áruljuk a termékeiket is, de nem kizárólagosan. Teszt center sem leszünk, arra ott van Merida Concept Store.

Új hozzászólás Aktív témák