Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz zoli03 #127189 üzenetére

    Ha belegondolok outin hülyén is nézne ki egy saint pedál és five ten cipő :P

    "ha veszel egy normális platformpedált+tekerésre terezett cipőt, legalább ugyanannyiba kerül, mint egy SPD cipő+SPD pedál"

    Igen, csak hát az spd cipő mellé muszáj utcai cipőt is venned ha néha le is szállsz a bringáról, egy flat pedal cipő viszont jó eséllyel jó lesz gyalogolni és tekerni is. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, én nem is értem amikor az spd vagy platformpedál fanok szemet hunynak az összes kompromisszum fölött és kizárólag csak a pozitívumokat látják, szokás szerint ebből lesznek a cicaharcok :B . De ugyanez van ios vs android, gravel vs xc meg ezernyi más témában is. Mindenki használ amit akar és amivel úgy érzi kevesebb a szívás oszt csók :D

    Más: megrendeltem az Endura nadrágot, pont olyan mint a Runneré, remélem jó lesz mert ha nem öngyi hajlamaim lesznek, túl drága volt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • emiki6

    veterán

    válasz zoli03 #127189 üzenetére

    "Amúgy meg ha veszel egy normális platformpedált+tekerésre terezett cipőt, legalább ugyanannyiba kerül, mint egy SPD cipő+SPD pedál."

    Pedál + cipő nekem együtt volt 30k és ezt a cipőt bárhol tudom használni, bármire. Ezt egy stoplisról nem lehet elmondani.
    Egy utcai cipő 10-20 k, ha ezt levonjuk a 30-ból marad 10-20k, amit pluszban elköltöttem. Annyiból nehezen kapsz spd pedált + hozzá cipőt. Tévedek?

    Deny330: beszélgess barátokkal a témáról és tapasztald ki hogyan lehet laikussal erről vitatkozni.

    Eszembe jut a vicc:
    "- Mondja, mivel foglalkozik, hogy ilyen sok pénze van?
    - A saját dolgommal, ajánlom önnek is!"
    :)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák