Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Zsohi #127034 üzenetére

    Ja, de az karbon, a tiéd alu :)

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Zsohi #127034 üzenetére

    Mekkora a testsúlyod? És milyen nyomáson mentél a plus-os gumikkal?
    Nekem viszonylag jól működnek, brutális a tapadás, kiszámítható, defekt, felni felütés sem volt.
    Persze az sem mindegy milyen külsőből veszel plus méretet. Azért egy Maxxis Minion DHF/DHR jóval komolyabb, erősebb külső mint egy Schwalbe Nobby Nic. Negatívumot nem nagyon tapasztaltam.
    Ettől függetlenül biztos nem rossz ez a cushcore, lehet nekem sem ártana, pláne a bringa nagyobb súlya miatt. Majd lehet rászánom magam, és kipróbálom. Biztos, hogy van előnye, mert mégiscsak egy plusz merevítés, védelem a kerékbe. Még a nem plus-os Bergamont Trailster-en ütöttem meg a felnit egyszer, mert egy 50-es tempónál, egy ugratást követően kiszakadt a hátsó külső és a tubless azonnal eleresztette a levegőt. Azon a bicón pl pont egy Nobby Nic volt hátul, 2,35-ös méretben.

    jjeahh: Szerintem vegyél egy Endura gatyát. Ennél jobbat ár/értékben nehéz lesz találni. Nekem egy ilyen van: [kép], [kép].
    Nagyjából 20 ezer forint: [link]
    A párnázott belső nadrág kiszedhető belőle ha zavar, engem is zavart, azonnal ki is szedtem.
    Feszülős cuccot inkább alulra szoktam felvenni, nem rosszak azok, de ha felveszem a hosszú feszülős téli gatyát, akkor legalább egy rövid nadrág van felette, vagy a hosszú vízálló Endura esőnadrág.
    Pólóból nekem a Nike futópólók váltak be a legjobban, de most rendeltem a szezonra ebből 2 db-ot. :)

    b4zsi-: Sokkal jobb egy bringás gatya, bringás póló mint az utcai, de ezek nélkül még meg lehet azért lenni, viszont a bringás cipő, mondjuk egy Five Ten, platformpedálhoz, szerintem elengedhetetlen, ez mindaddig nem érdekel, nem hiányzik amíg ki nem próbálod. Nem csak, hogy sokkal jobban tapad a talpa és nem is szedi szét a szegecs olyan hamar, hanem maga a cipő is masszívabb, előtte a sportcipőben állandóan megfájdul a lábam, mert nekicsapódott egy kő, vagy egy bot amit felkapott a kerék, esetleg belerúgtam valamibe. A Five Ten impact-ba meg sem érzem ezeket és a pedál cipő kapcsolat sokkal stabilabb, a merevebb talpa miatt jobb érzés tekerni is.

    Az adidas terrex nekem is tetszett, én ezt néztem ki anno: [link], de nem mertem berendelni látatlanba a méret miatt. Aztán lett végül Five Ten, amit tudtam itthon próbálni, a talpa ugyan úgy stealth rubber mint az adidas-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák