Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz MPowerPH #126544 üzenetére

    Kérdés milyen 29"-es gép volt az?

    Az elektromos bicó témához látszik, hogy lövésed sincs. Az, hogy van pár gyökér felhasználó, az még nem az eMTB hibája. Amiről te beszélsz, azok valóban bohócok, mert ilyen felhasználásban az akku pillanatok alatt lemerül, aztán ott állsz mint lóf@sz a hideg vízben. Ezeket nem így kell használni, aki a kerékpársportból jött és áttért ilyenre, az nem bohóc módon használja, és ezekkel komolyan el lehet fáradni, rendeltetés szerű használat mellett, ami azt jelenti, hogy ahol nem kell a kraft ott kikapcsolod, nem mindenhol maxon hajtod, mert van rajta több fokozat is. És ne keverd össze mondjuk a nagypapa pedelec trekkingjét egy pedelec Enduro-val.
    Azt sem gondolom, hogy az elektromos bringa feltétlenül mindenkinek kell, soha nem is állítottam ilyet, de a másik oldal, amit meg a hozzád hasonlóak képviselnek, ez a frusztrált, teljesítmény kényszeres, sértődött kerékpáros kategória, hát ez is épp eléggé vicces.
    Nézd meg ezt az összehasonlító videót, és ez alapján kérlek indokold meg, hogy az eMTB-vel miért nem volt sportértéke: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #126544 üzenetére

    168cm vagyok és 29er-em van, egyáltalán nem érzem furának. Szerintem nem a magasságodhoz kell kerékméretet választani, hanem a felhasználói szokásaidhoz.
    A pedelec témában meg szvsz kár elfogultnak lenni és ítélkezni, ahány user annyi féle igény és felhasználás, bár még nem próbáltam egyet sem, így elméletileg valszeg nekem sem kéne egy elektromos monti, de biztos vagyok benne, hogy vannak emberek, akiknek az illik jobban az igényeikhez. Itt a fatbikeokat is sokan lenézik, mert számukra haszontalan, pedig csak be kéne látni, hogy van az a körülmény, amikor csak azzal lehet érvényesülni, minden mással kínszenvedés.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák