Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz cdl #123466 üzenetére

    Lehet jobban járok, ha nem veszek zsákbamacskát, hanem felpróbálom akár a dekában, főleg, hogy a roseos mérettábla szerint M-es a kezem... szélességre, de hosszúságra meg XL-XXL, ha jól emlékszem, szóval, igen, nem mindegy :U akkor marad a deka... :K

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • 6030D

    Ármester

    válasz cdl #123466 üzenetére

    Ugyanezt a kesztyűt néztem ki én is, hétvégén akarok elmenni megnézni milyen. Mennyire vastag, lehet benne azért kezelni a váltót? Nincs síkesztyű érzésed benne?
    A héten is tekertél vele? 0 fok körül milyen? (mondjuk ehhez kell a sebesség meg a táv adat is.)

    jjeahh: azért ezek kijelölt pályák, nagy része erdei út, és úgy van tervezve, hogy ennyit tudok menni, de mondjuk 4,5-5,5 órát nem. Ha tudnék, akkor hosszútávoznék (80-100 km/2500 m), de ahhoz rengeteg edzés kellene (pl szombat 5 óra tekerés, majd vasárnap 6 óra, megállás nélkül, persze...) Itt a Naszályban nekünk is gyakran 12-es az átlag, mert csak kemény terepek vannak, ami van erdei út, az se nagyon száguldós, ezért az ilyen sebességadatokat is fenntartásokkal kell kezelni.
    Kaja az közben csak a gumibogyó szörp volt a kulacsból. Alapozni jó, görgőzni még jobb. ;]

    cdl: én ennyiért tuti valami GPS-est vennék, mondjuk Brytont. Egyrészt nem kell mágnessel tökölni, visszanézheted merre jártál (nem feltétlen kell megosztani másokkal), naplózva látod a tekeréseidet, és nem mellesleg fillérekért veszel hozzá később kiegészítőket (pedál fordulat ha majd érdekel, pulzusöv, ha tönkre megy, tok, tartó, fólia...)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz cdl #123466 üzenetére

    Nekem félintgerált van,2 évente ~15-16e.km-ente,melynek durván fele terepen, telószervízelésnél nyúltam eddig hozzá.Egyelőre bevált,jól működik.

    6030D...nekem is olyan van.Kis síkesztyű érzetet azért kölcsönöz,de nem zavaróan,jól lehet fékezni meg váltani benne,és már tekertem vele kezemen ~2-2,5 órát is -7C ben a tavaly.Enyém kék. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák