Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

  • Ajánlatott tett a Qualcomm az Intelért?

    ph A The Wall Street Journal exkluzív riportját egyik cég sem kommentálta.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSJmeszes

    senior tag

    válasz jjeahh #114358 üzenetére

    Csak, hogy sorban kezdjem. :))
    Valószínű nem fogok már a fórumba írni többet, mivel tényleg nagyon úgy néz ki, hogy valami oknál fogva ellenszenves vagyok itt, vagy nem tudom. Posztoltam már párszor képeket is, hozzászoltam témákhoz.. kb mintha itt sem lennék. Nincs értelme erőlködni. Neked, és persze 6030D köszönöm az érdeklődést!
    Tehát rátérve a logoutos témára, itt sem reagálnak egy közösségben szinte semmit, akkor valószínűleg ott sem.
    De ha egy személy megkérdezi ugyan azt egymilliokettőszázhuszonnyolcegyészkettőtizedszer, és még három irányból megkerülve is ugyan az a kérdése, arra az egész topic reagál. No offense, mindenkinek saját dolga, hogy mire reagál, csak kicsit érdekes na.
    Ezt el is fogodom igazából, és megtartom magamnak, és barátoknak, családnak az élményt.
    /rinya OFF!

    Igen, végre lett kocsi, így szabadabb lettem sokkal, de sokkal. Sajnos nincs lehetőségem csapatostól kimenni túrázni, tekerni, mert errefele csekély az érdeklődés az ilyen témára. Igen jó élmény volt amúgy, még ha a leírásomból nem is ez jött át.:D
    Hááát.. az az "elkavarodás" . úgy történt kérlekszépen, hogy néha volt egy egy kerülő csinálva ami nem volt jelezve a fákon. Ugye egy kék háromszög jelenzte az útvonalat, és ezt kerestem néha. :C
    Az első "esés" malőrt én bénáztam be.. figyelmetlen voltam nagyon. A második belecsúszott egy mélyebb árok szerűségbe. A harmadik meg bizony kicsuszant, ahogy kell.:D

    Itt egy kép, a helyszínről, és pirossal behúztam, hogy kb meddig jutottam!
    Almafatelep

    (#114377) 6030D:
    Természetesen saját videó. :DD
    Tavaly ( 2017) ben leptem meg magam karira a YT vel.:)) Így már talán világos a dolog. :K

    YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Új hozzászólás Aktív témák