Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #106143 üzenetére

    Mellékhatásokról én eddig nem tudtam :)) most hogy ijesztgetnek vele kipróbálom ezt a zselatin dolgot.

    Itt egy kép, én tavaly ezzel mentem váradról élesdre. 5.5 a jeggy és 5 a bringa pótdíj. Viszont ez nem jelenti azt hogy mindig olyan vonat lesz ahol van bringa tároló. Ez 1 rövid szakasz, kevesen voltak, szóval 1 teljes vagont kaptunk 3 bringásként, de ha itt sokan lettek volna, szuper kényelmetlen utazás jön össze, mert a bringa eldőlhet, ha nincs helyed ledönteni a földre.

    Illetve az is érdekes, hogy nem mindig akkor mennek a vonatok mikor ezen az oldalon megjelenik : ))))))))))) Én kimentem 1 héttel előre megkérdezni és megnézni a vontatot amivel megyünk, és akkor mondták hogy közel sem akkor van az érkezés indulás mint az oldalon, szóval kicsit melós összehozni 1 ilyen túrát.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • emiki6

    veterán

    válasz jjeahh #106143 üzenetére

    És trialboj: a Ca beépüléséért asszem a D3 felel, azért, hogy jó helyre épüljön be a K2. Ha eleget vagytok napon és elég camabert meg brie sajtot esztek, akkor utóbbi 2 kipipalva, sőt a sajt miatt a Ca is... :D
    A lényeg, hogyha szedtek Ca-t és úgy érzitek használ, de nem akartok hosszútávú problémákat, akkor érdemes D3-at és K2-t is szedni, de nézzetek utána milyet, mert az hogy van egy tápkiegben még nem jelenti, hogy az hatékonyan fel is fog szívódni.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • Atos23

    senior tag

    válasz jjeahh #106143 üzenetére

    Éppen holnap szeretném felvinni a bicajomat Egerből a Keletibe, vonaton. Én sem láttam bicajos piktogramot. Felhívtam a MÁV ügyfélszolit, elmondták, hogy garantáltan lesz minden két óránként közlekedő vonathoz kerékpár szállítós vagon kapcsolva.

    Szóval szerintem az a biztos, hogy ha felhívjuk őket utazás előtt (még annak ellenére is, hogy a MÁV weblapján ez van: A jelöletlen vonatok bármelyikén szállítható 1-6 db kerékpár (kocsitípustól függően) a vonat első vagy utolsó másodosztályú peronján, kivéve, ha ez a kocsi kötelező ülőhely biztosítással vehető igénybe, vagy a szállítást erre vonatkozó piktogram tiltja (kerékpár nem szállítható).

    Egyébként a biztonság kedvéért rákérdeztem erre: Ha a helyjegyes vonathoz van kapcsolva kerékpár szállításra is alkalmas kocsi, akkor a kerékpárnak vásárolt jegy nem tartalmaz kerékpár-helybiztosítást. Azaz ha 25 kerékpárt tud egy vonat szállítani, de 200 kerékpárjegyet vesznek, akkor ezt az utazóközönség később érkező része megszívta.

Új hozzászólás Aktív témák